Czołem, niezalogowana osobo!

Paciak.pl to społeczność motocyklistów skupiająca się głównie na świetnej atmosferze. Nasze forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie krępuj się i dołącz do nas.

CHąda CB500X

• Krzoki MotoWarszawa

Osiołek vel Honda CB500X

25639d0c-0f23-462a-96a8-26ff6d64d38f-image.png

Kilka słów o motocyklu dla zaczynających przygodę z przytupem.

Uroczy mały, chociaż całkiem wysoki, motorek. Może nie jest niesamowicie piękny, wręcz powiedziałbym że do bólu przyzwoity. Jednak ma coś w sobie co przyciąga oko.

3f4aeca6-9eea-40c4-927a-96d803e37c7f-image.png

Na CBX siedzi się przyjemnie. Pozycja wyprostowana, dosyć wąsko między nogami, kierownica na przyjemnej wysokości.

Pomimo tego co mówi papier (197 kg), motocykl wydaje się być niesamowicie lekki. Wrażenie niemal jak na rowerze. Prowadzi się przyjemnie, chętnie skręca. Przyspieszenie poprawne. Nie jest taki zrywny jak niektóre pięćsetki, ale nie jest też mułem (patrzę na Ciebie TRK500). Ogólnie daje poczucie pewności, niczym nie zaskoczy i jest bardzo przewidywalny.

067e200a-cdf1-467e-93ee-1e32f2cf3e63-image.png

Zegary to koszmar. Nic nie widać. Podobno da się je rozjaśnić jeszcze, ale śmiem wątpić żeby to w czymś pomogło. Pomimo tego układ przyjemny i czytelny. Ułożenie przycisków wymaga przyzwyczajenia. Na początku częściej trąbimy niż wrzucamy kierunek.

Podsumowując podobał mi się osiołek i jestem zdania że to niezły wybór na początek przygody.

• @konfitura napisał w CHąda CB500X:

Na początku częściej trąbimy niż wrzucamy kierunek.

to normalne w Hądah