Czołem, niezalogowana osobo!

Paciak.pl to społeczność motocyklistów skupiająca się głównie na świetnej atmosferze. Nasze forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie krępuj się i dołącz do nas.

Wyzwanie bycia większym a jednak mniejszym

• MotoLejdis MotorradBreslau

@Rin4U napisał w Wyzwanie bycia większym a jednak mniejszym:

Teraz pytanie, myślicie, że udało się zejść poniżej 85kg?

Moim zdaniem nie. Tak jak już się wcześniej wypowiadałam - jesz nieregularnie, masz skoki kaloryczne, no i jak ktoś wspominał, nie jesz zdrowo 😉
    Jak nie masz jak ćwiczyć - powinieneś uciąć kalorie, bo przy takiej samej podaży kcal i braku dodatkowej akywności jeśli wcześniej nie bardzo chudłeś to teraz tym bardziej nie będziesz.

• Zlot MotoSmoki

Tak oto z godzin porannych zrobiły się popołudniowe.
    Niestety musiałem pewne obowiązki zakończyć.

Podsumujmy:
    Wyzwanie trwało od 15 lutego do 21 marca czyli 35dni.

Początkowa waga to 90,8kg

Starałem się w miarę regularnie wrzucać mój jadłospis, jednak mój tryb życia nie ułatwia mi tego i czasem musiałem wybrać czemu poświęcić czas…

Dziękuję za wszystkie opinie i uwagi.
    Każdy miał i ma coś do powiedzenia, z dużą ilością się zgadzam, wobec niektórych chciałbym stanąć w opozycji.
    Wydaje mi się, że istnieje bardzo dużo utartych schematów myślowych, zasad, które ograniczają czasem sposób myślenia.

Ja podszedłem do tego wyzwania po pierwsze na luzie, ale żeby zrobić, po drugie dla siebie, po trzecie w miarę zdrowo i żeby to utrzymać w przyszłości.

Co więcej, uważam, że zasad termodynamiki nie da się złamać, wobec czego tekst, że jem nieregularnie lub że wahania ilości kalorii są potężne uważam za nietrafiony w kontekście redukcji wagi.
    Moim zdaniem równie dobrze można zjeść jeden POTĘŻNY posiłek raz na tydzień (nie mówię, że to będzie zdrowe i że wtedy zredukujesz tłuszcz!), o ile zostanie zachowany deficyt kaloryczny to… schudniesz.

Wydaje się, że wiele osób nie wierzyło w rezultat, ja w pewnych momentach też nie.
    Dla osób lubiących wykresy - przygotuje dziś w excelku i wrzucę jako osobny post.

Dobra, bez zbędnego pierdolenia:

@ruda, @belkot dzieki za Waszą opinie czy się udało czy nie, fajnie czuć feedback 😉
    Nie trafiliście kochani.

Niżej screeny z wagi i “składu” ciała.
    Wytrzymałość wzrosła mi więcej niż wynika z samego spadku wagi - przerzuciłem się na bieganie gdy nie ma siłowni, pobiłem znacznie swoje rekordy - 7km z 7kg na plecach w niecałe 49minut.

Wzrosła mi siła - wskazania, kiedy siłownie jeszcze były otwarte. Zawsze przed siłownią około 2h jadłem kaloryczny posiłek.

Rezultat <85kg osiągnąłem już 5 dni temu.

7,1kg w 35dni - uważam, że trochę za szybko, będe kontynuował swoją redukcję, jednak rozłożę ją inaczej w czasie.

2020-3-21_14-8-22.jpg Screenshot_2020-03-21-14-07-29-068_com.xiaomi.hm.health.jpg

Screenshot_2020-03-21-14-07-29-068_com.xiaomi.hm.health.jpg 2020-3-21_14-8-22.jpg

Wykres i zdjęcie sylwetki dziś ale za chwilę, bo muszę excelkować.

• Zlot MotoSmoki

Wykres wagi do czasu:

5140fd68-2796-4e59-8e79-47d9b23e1573-obraz.png

Sylwetka:

IMG_20200321_144444.jpg

IMG_20200321_144523.jpg

Bardziej spięta, ale na maxa, bo ciężko tak selfie robić xD:

IMG_20200321_144502.jpg

IMG_20200321_144538.jpg

GRATIS MAM:

53a945d1-c4be-49d6-bcbf-7126bcb393cd-obraz.png

PS. Tak, pościel zmieniam regularnie 😜

• @Rin4U
    Moje szczere gratulacje! Oby nie przybyło! 😉

• @Rin4U pościel w koronawirusy, jak adekwatnie 😉

Gratuluję wyniku, chociaż nie jestem fanką tego, jak to osiągnąłeś. Ale szanuję w opór za upór 😚

• @Rin4U wielkie gratki! Powodzenia w utrzymaniu!
    Znam to pierdolenie z autopsji, sama tak gadałam jeszcze jakiś czas temu, że mój tryb życia, że nie mam czasu, że obojętnie co jesz, ważne żeby kalorie były zachowane itp. Ale jak przyszło mi zabrać się za siebie, to zrobiłam to jak trzeba, dobra dieta, regularne jedzenie, przygotowywanie posiłków z wagą. A chciałam zrzucić tylko 7-8 kg, więc mogłam jak Ty przemęczyć 1,5 miesiąca, a jednak uznałam że warto to zrobić zdrowo i przez zmianę prawnych nawyków.

• Zlot MotoSmoki

@Sebawowa teraz zejde do 76/78kg i bede potem chcial przytyc do 82/84kg. Całość tego zamierzam już w kilka miesięcy robić. Moze uda sie kiedys miec jakis kaloryfer na brzuchu? Chociaz wazac kiedys 62kg przy 182cm nie mialem 😄

Tobie tez Karola powodzenia, duzo sily psychicznej i wytrwalosci 😘

• @Rin4U bo to już musisz popracować porządnie nad miesniami brzucha żeby ten kaloryfer był 😋

• @Rin4U dziękuję 😘 już prawie mam co chciałam 😄 ale zajęło mi to zdecydowanie więcej czasu niż Tobie 😉
    A kaloryfer jest niezależny od wagi, ja kiedyś ważyłam 48 kg przy wzroście 165 cm i mięśni też za bardzo nie było widać 😂

• Bracia w Fazerze MotoPoDLAsie

@Rin4U wielkie brawo Bro, pięknie! ❤

Zaloguj się, aby odpowiedzieć