Czołem, niezalogowana osobo!

Paciak.pl to społeczność motocyklistów skupiająca się głównie na świetnej atmosferze. Nasze forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie krępuj się i dołącz do nas.

Zasady Rajdu 2023 • Szanowni,

  Parę słów na temat tegorocznego rajdu. Spotykamy się już za 2 tygodnie - z niektórymi w środę, z większością w czwartek, z częścią w piątek…

  Sam rajd odbywa się w sobotę, 26.08. Wyjazd na trasę o godzinie dowolnej, byle zdążyć odebrać pakiet startowy i nie budzić mnie przedwcześnie.

  Nominalna trasa przewidziana jest na niespełna 150 km - ale, jak w zeszłym roku, korzystać będziemy z apki @kielus, więc otrzymacie tylko dane punktów kontrolnych i sugerowaną kolejność. Przejeżdżając te punkty w tej kolejności zrobicie fajną pętlę. Dla zuchwałych opcji jest mnóstwo - można objeżdżać punkty gwiaździście, można w kombinacjach różnych np. 2137… itd. Można podążać wyznaczoną trasą przez google, a można zerknąć na mapę i zmodyfikować trasę np. przejeżdżając przez serpentyny albo jakiś off - jak znajdziecie coś fajnego - up to you! Tym razem nie mamy wiedzy eksperckiej na temat tamtych rejonów, więc trudno nam zaproponować ciekawe warianty trasy, stąd skupiamy się na punktach, a google naprawdę daje radę i przejechanie standardowym szlakiem jest ciekawe, malownicze i przyjemne, a momentami całkiem ‘wyzywające’ 😉

  Punktów jest 8, a po dotarciu do każdego z nich odblokują się pytania i jedno zadanie. Pytania będą z następujących kategorii:

  • informacje do znalezienia w odwiedzonym punkcie
  • historia paciaka
  • pierwsza pomoc
  • prawo jazdy kat. A
  • wiedza ogólna

  Do każdego pytania będą 3 opcje - jedna prawidłowa.

  W jednym z punktów pojawi się zadanie, należy znaleźć pewien obiekt, zrobić sobie z nim zdjęcie i wysłać do mnie na slacku. Na zdjęciu należy być identyfikowalnym! Proszę nie kazać mi się identyfikować po siurku albo pupie, bo mogę nie dać rady i nie będzie punktów 🤷
  Można za to zrobić zdjęcie grupowe i wysłać jedno wspólne, wtedy punkty dostaną wszystkie osoby obecne na zdjęciu.

  Nie liczy się przejechana trasa, nie liczy się czas, a tylko dotarcie do punktu i odpowiedzi na pytania - w razie jednakowej liczby punktów zaważy czas udzielenia odpowiedzi.

  Będziemy się poruszać w okolicach Krosna i kilku miejscowości uzdrowiskowych, na pewno znajdziecie tam jakieś fajne miejsca do posilenia się, a jak nie, to może zawsze wjechać maczek na obiad.

  Proponuję wstępnie ustalić godzinę biesiady na 19:00, co oznacza, że Wasze odpowiedzi muszą do mnie spłynąć do 18:30. Myślę, że to dość czasu, żeby przejechać traskę.

  Co do kwestii technicznych - otrzymacie wszystko w pakiecie startowym. Wymagany jest jedynie telefon z dostępem do netu. W razie W, przygotuję też opcję analogową, ale mam nadzieję, że będzie prąd, będzie zasięg i będzie wszystko działało.

  W razie pytań - serio, nie było to wyczerpujące? 😉

  Screenshot_20230809_223022_Chrome~2.jpg


 • Krzoki BBB MotoWarszawa

  a gdzie znajdę apke @kielus ? • @tosyu w pakiecie startowym 🙂

  wszystko dostaniecie - jak ją pobrać, jak się logować itd.


 • Krzoki BBB MotoWarszawa

  Proszę nie kazać mi się identyfikować po siurku albo pupie, bo mogę nie dać rady i nie będzie punktów

  no ale za chęci to byś dała punkty :toby: • @tosyu jak chęci będą tak ‘duże’ jak siurki, to nie dajecie mi wyboru 😉


 • MotoSmoki

  Czy apka potrzebuje dostęp do internetu ciągle? Czy po ściągnięciu tej apki, internet już nie będzie potrzebny? Na przykład na tych punktach kontrolnych? • @kielus ??

  Nie pamiętam. Do do Kielus coś tam optymalizuje.

 • Aplikacja się testuje, a gdyby coś jednak nie działało, to jestem przygotowana na formę analogową, tylko weźcie sobie długopisy.

  W razie W otrzymacie linki do miejsc i pytania na karteczce, a pozostałe pytania rozwiążemy wieczorem podczas biesiady. W przypadku remisu będziemy losować zwycięzców/zwyciężczynie 🤷


Zaloguj się, aby odpowiedzieć