Czołem, niezalogowana osobo!

Paciak.pl to społeczność motocyklistów skupiająca się głównie na świetnej atmosferze. Nasze forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Nie krępuj się i dołącz do nas.

Zlot 7 - dzięki!


  • MotoAutyzm admin

    Kurz jeszcze nie opadł, póki emocje na ciepło. Chciałbym Wam wszystkim podziękować za wspaniale spędzony weekend!

    @wtchr oraz ekipa @KubaGrom @ZimnaFoka @ruda @czuraj za organizację!
    @madAlice za dopilnowanie by muzyka grała 🙂

    Dodatkowo - bardzo się cieszę, że mogłem po latach zobaczyć @cycki @cycki2 na zlocie, jak i innych starych bywalców!
    @Licuri @Cinek - za przedzlot środę i traskę na zlot!
    @sebawo @Uwe @Licuri @Cinek za towarzystwo w domku
    @sebawo na wspólną lotkę w sobotę 😉

    @Noriad @sebawo @Licuri @Cinek @SynCzuraja - za wspólne zwiedzanie muzeum “Polskie Drogi”. Nadal w sumie mam rozkminę o tym silniku PZInż 367, zrobionym na bazie Fiatowskiego 122B. Za wiele niestety nie znalazłem, później jeszcze pewnie postaram się pogrzebać, tak samo o v8 - PZInż 405 - jeśli ktoś coś znajdzie to chętnie się zaznajomię, bo te kolektory wydechowe i dolotowe nie dają mi spokoju ;D

    @sebawo @Noriad @kasin @czuraj @merffy @Pill0t @Dzony @NutsCracker - i kto tam jeszcze grał w piłkę w piątek - za super meczyk, bez strat w ludziach i bez większych kontuzji. Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem w piłkę przed tym (będzie z parę lat), fajnie sobie przypomnieć 😉

    Całej masie innych osób, z którymi miałem okazję porozmawiać, pośmiać się, powygłupiać - tu chyba ciężko wymienić wszystkich, ale na pewno @Fasolka @grela @Marcin @czuraj @fotografwarszawiak @belkot @pinky_pe wszyscy wymienieni wyżej i niżej również.

    @Noriad za Twoje próby wywrócenia motocykla @belkot przy użyciu wagi, chociaż liczyłem na paciaka w tym wszystkim, ale skubany pilnował tego ;D (żeby nie było - robili doświadczenie czy centralka czy boczna stopka moto będzie stabilniejsze).

    Wszystkim tym, którzy dali kluczyki od moto i sobie pośmigałem w sobotę, ale w szczególności kudosek tutaj dla @Rin4U oraz @Serv za możliwość poorania terenu endurko! Było to dla mnie mega fajne doświadczenie i coś zupełnie nowego!

    Wszystkim tym, których wyżej nie wymieniłem, bo zapomniałem - również dziękuję za wspólnie spędzony czas (i przepraszam, że się na indywidualne wymienienie nie załapaliście!)

    Wspaniały to był zlot, bawiłem się świetnie. Kiedy następny raz się widzimy taką ekipą? 😉


  • MotoBiesy Synowie Choppera Bracia w Fazerze MotoWungiel

    2b26e52c-b4a2-4598-99df-82c9097a7655-obraz.png


  • MotoSmoki

    Jak to kiedy - widzimy się na rajdzie 😄

    Ja jestem zbyt leniwy, co by wszystkich wymieniać, więc powiem tylko tyle - @wtchr organizacja top, wszystko co się dało ogarnąć, zostało ogarnięte, nawet pogoda (chociaż słyszałem, że tutaj @belkot, @byrdniew i reszta ekipy pomagali swoimi tańcami xD)

    P.S. super pomysł z naklejkami z nickami - w końcu mogłem parę starych twarzy połączyć z nickiem xD


Zaloguj się, aby odpowiedzieć